» » Zeki Müren - Gök Yüzünde Yalnız Gezen Yıldızlar / Uykudamısın
ulivingstonia
full-dateMP3 1688 mb. | FLAC 1730 mb. | WMA: 1722 mb.
Country, World, & Folk

Zeki Müren - Gök Yüzünde Yalnız Gezen Yıldızlar / Uykudamısın album flac

Zeki Müren - Gök Yüzünde Yalnız Gezen Yıldızlar / Uykudamısın album flac

Performer: Zeki Müren
Title: Gök Yüzünde Yalnız Gezen Yıldızlar / Uykudamısın
Released: 1971
Rating: 4.6
Votes: 524
Other formats: AAC WMA MP3 DXD RA MOD AC3

Zeki Müren ‎– Gök Yüzünde Yalnız Gezen Yıldızlar, Uykudamısın. Label: Grafson ‎– MGZ-3752. Format: Vinyl, 7", 45 RPM, Single. A. Gök Yüzünde Yalnız Gezen Yıldızlar.

Zeki Müren Şarkıları. Zeki Müren ŞarkılarıVideosZeki Müren - Gökyüzünde Yalnız Gezen Yıldızlar. English (UK) · Русский · Українська · Suomi · Español.

Gökyüzünde yalnız gezen yıldızlar, Yeryüzünde sizin kadar yalnızım, Bir haykırsam belki duyulur sesim . Translations of "Gökyüzünde yalnız. Turkish → English - dj madturk. Zeki Müren: Top 3. 1. Nasıl Geçti Habersiz.

Gökyüzünde Yalnız Gezen Yıldızlar. This song is by Zeki Müren and appears on the album Anılarım (1994). Gökyüzünde yalnız gezen yıldızlar,Yeryüzünde sizin kadar yalnızım,Bir haykırsam belki duyulur sesim,Ben yalnızım, ben yalnızım, yalnızım. Kaderim bu böyle yazılmış yazım,Hiçkimsenin aşkında yoktur gözüm,Bir yalnızlık şarkısı çalar sazım,Ben yalnızım, ben yalnızım, yalnızım.

Composer: Teoman Alpay Gokyuzunde yalniz gezen yildizlar Yeryuzunde sizin kadar yalnizim Bir haykirsam belki duyulur sesim Ben yalnizim ben yalnizim yalnizim Kaderim bu boyle yazilmis yazim Hic kimsenin askinda yoktur gozum Kaderim bu boyle yazilmis yazim Ben yalnizim ben yalnizim yalnizim Tatmadigim zevk kalmadi su dunyada Hangi kalbe girdimse kaldi izim Tasa gecer kendime gecmez sozum Ben yalnizim ben yalnizim yalnizim Kaderim bu.

Zeki Müren - Gökyüzünde Yalnız Gezen Yıldızlar. on Dec 28, 2018 by Emre Müzik Official. Kenan Doğulu - Gökyüzünde Yalnız Gezen Yıldızlar {Zeki Müren'in Anısına}. Zeki Müren - Gök Yüzünde Yalnız Gezen Yıldızlar. on Sep 11, 2018 by Emre Müzik Official. zeki müren - gökyüzünden yalnız gezen yıldızlar. on Sep 02, 2011 by ahmet yücel. barış akarsu gökyüzünde yalnız gezen yıldızlar flv.

Album · 1973 · 12 Songs. Gökyüzünde Yalnız Gezen Yıldızlar. Zeki Müren - Sadettin Kaynak Sarkilari.

Tracklist

A Gök Yüzünde Yalnız Gezen Yıldızlar
B Uykudamısın
2016-2019 © ulivingstonia.com
All rights reserved